Kaviareň

Aj vy patríte k milovníkom dobrej kávy? U nás ste na správnej adrese. Kvalitná káva illy vám spríjemní každú časť dňa. Rannú kávu s novinkami v dennej tlači, obedňajšiu pauzu alebo popoludňajšie posedenie s priateľmi či kolegami.

Pražiareň kávy illy v Terste je jednou z najznámejších a najkvalitnejších na svete. Espresso illy má mramorovú orieškovú krému, ktorá zostáva ešte dlho po zamiešaní. Jej silná, intenzívna, vyvážená chuť a príjemný pocit trvá i niekoľko desiatok minút po vypití. Šálku vysoko aromatickej kávy s menším obsahom kofeínu a výnimočnou chuťou nesporne ocenia všetci znalci a milovníci kávy.

Úspech illy espressa spočíva v jedinečnej harmónii medzi kyslosťou a horkosťou. Tento efekt sa dosiahol zmiešaním až deviatich jedinečných druhov odrody Arabica najvyššej kvality v rovnováhe zložiek zo štyroch kontinentov, z Južnej a Strednej Ameriky, Indie a Afriky. Toto vytvára nezameniteľnú chuť illy, ktorá je vždy a všade na svete rovnaká, či už ide o espresso, lahodné cappuccino alebo espresso freddo, ktoré vám pripravia naše skúsené baristky.

View the embedded image gallery online at:
http://cafedelice.sk/kaviaren#sigFreeId6a32f0b603